GPVOU-0.100-01-0816
BergquistBergquist
GPVOU-0.100-01-0816 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GPVOU-0.100-01-0816
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 406.4MMX203.2MM BK/GRY
Duomenų lapai: 1.GPVOU-0.100-01-0816.pdf2.GPVOU-0.100-01-0816.pdf
  • Pranešimas
GPVOU-0.100-01-0816 specifikacijos
Dalies numeris GPVOU-0.100-01-0816 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 5219 pcs Duomenų lapas 1.GPVOU-0.100-01-0816.pdf2.GPVOU-0.100-01-0816.pdf
Naudojimas - Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.100" (2.54mm) Terminis varža -
Šilumos laidumas 1.3 W/m-K Figūra Rectangular
Serija Gap Pad® VO Kontūrai 406.40mm x 203.20mm
Kiti vardai BER304
GPVOU0100010816
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Silicone Elastomer "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas Thermal Pad Black, Gray 406.40mm x 203.20mm Rectangular Tacky - One Side Spalva Black, Gray