GPVO-0.040-AC-0816
BergquistBergquist
Bergquist
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GPVO-0.040-AC-0816
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 406.4MMX203.2MM W/ADH
Duomenų lapai: 1.GPVO-0.040-AC-0816.pdf2.GPVO-0.040-AC-0816.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
15 pcs
  • Pranešimas
GPVO-0.040-AC-0816 specifikacijos
Dalies numeris GPVO-0.040-AC-0816 Gamintojas Bergquist
Galimas kiekis 4413 pcs Duomenų lapas 1.GPVO-0.040-AC-0816.pdf2.GPVO-0.040-AC-0816.pdf
Naudojimas - Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0400" (1.016mm) Terminis varža -
Šilumos laidumas 1.0 W/m-K Figūra Rectangular
Serija Gap Pad® VO Kontūrai 406.40mm x 203.20mm
Kiti vardai BG427420
Q6107582
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Silicone Elastomer Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Pink 406.40mm x 203.20mm Rectangular Adhesive - One Side