GP1500-0.080-02-0816
BergquistBergquist
GP1500-0.080-02-0816 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GP1500-0.080-02-0816
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 406.4MMX203.2MM BLACK
Duomenų lapai: 1.GP1500-0.080-02-0816.pdf2.GP1500-0.080-02-0816.pdf3.GP1500-0.080-02-0816.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
GP1500-0.080-02-0816 specifikacijos
Dalies numeris GP1500-0.080-02-0816 Gamintojas Bergquist
Naudojimas - Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0800" (2.032mm) Terminis varža -
Šilumos laidumas 1.5 W/m-K Figūra Rectangular
Serija Gap Pad® 1500 Kontūrai 406.40mm x 203.20mm
Kiti vardai .080 GP 1500 8"X16"
BER229
BG404992
BG426808
GP15000080020816
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Silicone Elastomer Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Black 406.40mm x 203.20mm Rectangular Tacky - Both Sides