GP1500-0.080-02-0404
BergquistBergquist
GP1500-0.080-02-0404 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GP1500-0.080-02-0404
Gamintojas / Gamintojas: Bergquist
Prekės aprašymas THERM PAD 101.6MMX101.6MM BLACK
Duomenų lapai: 1.GP1500-0.080-02-0404.pdf2.GP1500-0.080-02-0404.pdf3.GP1500-0.080-02-0404.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GP1500-0.080-02-0404 specifikacijos
Dalies numeris GP1500-0.080-02-0404 Gamintojas Bergquist
Naudojimas - Įveskite Pad, Sheet
Storis 0.0800" (2.032mm) Terminis varža -
Šilumos laidumas 1.5 W/m-K Figūra Square
Serija Gap Pad® 1500 Kontūrai 101.60mm x 101.60mm
Kiti vardai .080 GP 1500 4"X4"
BER164
BG426899
GAPPAD1500-80MIL4X4
GP15000080020404
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Silicone Elastomer Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Black 101.60mm x 101.60mm Square Tacky - Both Sides