XWR-4819-18
BeldenBelden
Belden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XWR-4819-18
Gamintojas / Gamintojas: Belden
Prekės aprašymas 48"WALL MNT SWING RACK 18"DEEP
Duomenų lapai: XWR-4819-18.pdf
Akcijų būklė 347 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 347 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
XWR-4819-18 specifikacijos
Dalies numeris XWR-4819-18 Gamintojas Belden
apibūdinimas 48"WALL MNT SWING RACK 18"DEEP "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 347 pcs Duomenų lapas XWR-4819-18.pdf
Ventiliacija - Įveskite Swing Frame
Stilius Open Rack, Single Frame Serija XWR
Montavimo bėgiai One Pair Medžiaga Metal, Steel
Durys Doorless Matmenys - skydas -
Matmenys - apskritai 18.000" L x 19.750" W x 48.000" H (457.20mm x 501.65mm x 1219.20mm) Išsamus aprašymas Metal, Steel Swing Frame Open Rack, Single Frame 18.000" L x 19.750" W x 48.000" H (457.20mm x 501.65mm x 1219.20mm) Black