XWR-3619-18HD
BeldenBelden
Belden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: XWR-3619-18HD
Gamintojas / Gamintojas: Belden
Prekės aprašymas 36"WALL MNT SWING RACK 18" HD
Duomenų lapai: XWR-3619-18HD.pdf
Akcijų būklė 272 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 272 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
XWR-3619-18HD specifikacijos
Dalies numeris XWR-3619-18HD Gamintojas Belden
apibūdinimas 36"WALL MNT SWING RACK 18" HD "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 272 pcs Duomenų lapas XWR-3619-18HD.pdf
Ventiliacija - Įveskite Swing Frame
Stilius Open Rack, Single Frame Serija XWR
Montavimo bėgiai One Pair Medžiaga Metal, Steel
Durys Doorless Matmenys - skydas -
Matmenys - apskritai 18.000" L x 19.750" W x 36.000" H (457.20mm x 501.65mm x 914.40mm) Išsamus aprašymas Metal, Steel Swing Frame Open Rack, Single Frame 18.000" L x 19.750" W x 36.000" H (457.20mm x 501.65mm x 914.40mm) Black