BLRU275-24B
BeldenBelden
Belden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLRU275-24B
Gamintojas / Gamintojas: Belden
Prekės aprašymas 24" UL CABLE RUNWAY - BK
Duomenų lapai: BLRU275-24B.pdf
Akcijų būklė 811 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 811 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
BLRU275-24B specifikacijos
Dalies numeris BLRU275-24B Gamintojas Belden
apibūdinimas 24" UL CABLE RUNWAY - BK "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 811 pcs Duomenų lapas BLRU275-24B.pdf
Serija - Medžiaga Steel
Naudoti su / susijusiais produktais - funkcijos 24.00" W x 10.0' L (609.6mm x 3.0m)