BLRU275-12B
BeldenBelden
Belden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLRU275-12B
Gamintojas / Gamintojas: Belden
Prekės aprašymas 12" UL CABLE RUNWAY - BK
Duomenų lapai: BLRU275-12B.pdf
Akcijų būklė 961 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 961 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
BLRU275-12B specifikacijos
Dalies numeris BLRU275-12B Gamintojas Belden
apibūdinimas 12" UL CABLE RUNWAY - BK "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 961 pcs Duomenų lapas BLRU275-12B.pdf
Serija - Medžiaga Steel
Naudoti su / susijusiais produktais - funkcijos 12.00" W x 10.0' L (304.8mm x 3.0m)