SCRH6D28-470
BelBel
SCRH6D28-470 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCRH6D28-470
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FIXED IND 47UH 800MA 238 MOHM
Duomenų lapai: SCRH6D28-470.pdf
  • Pranešimas
SCRH6D28-470 specifikacijos
Dalies numeris SCRH6D28-470 Gamintojas Bel
apibūdinimas FIXED IND 47UH 800MA 238 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 177159 pcs Duomenų lapas SCRH6D28-470.pdf
Įveskite - Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija SCRH6D28
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 595-1499-2
SCRH6D28-470M
SCRH6D28470
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 47µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 47µH Shielded Inductor 800mA 238 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 238 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 800mA
Dabartinis - sodrumas 800mA