SCRH6D28-390
BelBel
SCRH6D28-390 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SCRH6D28-390
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FIXED IND 39UH 860MA 210 MOHM
Duomenų lapai: SCRH6D28-390.pdf
  • Pranešimas
SCRH6D28-390 specifikacijos
Dalies numeris SCRH6D28-390 Gamintojas Bel
apibūdinimas FIXED IND 39UH 860MA 210 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 157209 pcs Duomenų lapas SCRH6D28-390.pdf
Įveskite - Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Ekranavimas Shielded Serija SCRH6D28
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz Induktyvumas 39µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 39µH Shielded Inductor 860mA 210 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 210 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 860mA Dabartinis - sodrumas 860mA