PC-10-2400
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PC-10-2400
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 24VA THRU HOLE
Duomenų lapai: PC-10-2400.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
PC-10-2400 specifikacijos
Dalies numeris PC-10-2400 Gamintojas Bel
Galimas kiekis 10334 pcs Duomenų lapas PC-10-2400.pdf
Svoris 0.75 lb (340.19g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 5V, Series 10V
Įtampa - pirminė 115V Įtampa - izoliacija 1500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 41.30mm L x 57.20mm W Serija PC
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Single
Maitinimas - maks 24 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 34.93mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 4.8A, Series 2.4A