PC-10-1000
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PC-10-1000
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 10VA THRU HOLE
Duomenų lapai: PC-10-1000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
PC-10-1000 specifikacijos
Dalies numeris PC-10-1000 Gamintojas Bel
Galimas kiekis 15434 pcs Duomenų lapas PC-10-1000.pdf
Svoris 0.563 lb (255.37g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 5V, Series 10V
Įtampa - pirminė 115V Įtampa - izoliacija 1500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius PC Pin
Dydis / Matmenys 47.60mm L x 36.50mm W Serija PC
Antrinis vijimas (-ai) Dual Pirminis apvyniojimas (-ai) Single
Maitinimas - maks 10 VA Montavimo tipas Through Hole
Aukštis - sėdi (maks.) 41.27mm Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 2A, Series 1A