CN0966B22G19PN-040
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CN0966B22G19PN-040
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Duomenų lapai: CN0966B22G19PN-040.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 803 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 803 pcs
  • Pranešimas
CN0966B22G19PN-040 specifikacijos
Dalies numeris CN0966B22G19PN-040 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 803 pcs Duomenų lapas CN0966B22G19PN-040.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-19
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium over Nickel
Serija MIL-DTL-26500, CN0966 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CCN0966B22G19PN-040 Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19 (Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Coupling Nut, Self Locking
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Bright Cadmium over Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.735" (44.07mm)