CN0966B22G19P8-200
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CN0966B22G19P8-200
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 964 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 964 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CN0966B22G19P8-200 specifikacijos
Dalies numeris CN0966B22G19P8-200 Gamintojas Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 964 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Sealed
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26500, CN0966
RoHS statusas Bulk Kiti vardai CCN0966B22G19P8-200
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas CN0966B22G19P8-200 Didelis skersmuo tiekiamas 22-19
funkcijos Self Locking, Shielded Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
apibūdinimas CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Dabartinis įvertinimas -