BACC63BV18F11P7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV18F11P7
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BV18F11P7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 276 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 276 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV18F11P7 specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV18F11P7 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 276 pcs Duomenų lapas BACC63BV18F11P7.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 18-11 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV18F11P7
Orientacija 7 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 11 (1 + 10 Power) Montavimo tipas Panel Mount
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 0.865" (21.97mm) Backshell medžiaga, dengimas -