BACC63BV18F11P6
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV18F11P6
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BV18F11P6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 279 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 279 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV18F11P6 specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV18F11P6 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 279 pcs Duomenų lapas BACC63BV18F11P6.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 18-11 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV18F11P6
Orientacija 6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 11 (1 + 10 Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 0.865" (21.97mm) Backshell medžiaga, dengimas -