BACC45FN12A3S9
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC45FN12A3S9
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: 1.BACC45FN12A3S9.pdf2.BACC45FN12A3S9.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BACC45FN12A3S9 specifikacijos
Dalies numeris BACC45FN12A3S9 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2182 pcs Duomenų lapas 1.BACC45FN12A3S9.pdf2.BACC45FN12A3S9.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-3 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC45FN12A3S9
Orientacija 9 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 3 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą - Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed
funkcijos Cable Clamp Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva - Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC45FN12C12S9
BACC45FN12C12S9
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2211 pcs
parsisiųsti: BACC45FN12C12S9.pdf
RFQ
BACC45FN12A3S
BACC45FN12A3S
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP