BACC45FN12A12S9
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC45FN12A12S9
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas 26500 12C 12#20 S BY RECP WC
Duomenų lapai: BACC45FN12A12S9.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC45FN12A12S9 specifikacijos
Dalies numeris BACC45FN12A12S9 Gamintojas Bel
apibūdinimas 26500 12C 12#20 S BY RECP WC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1634 pcs Duomenų lapas BACC45FN12A12S9.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-12 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC45
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC45FN12A12S9
Orientacija 9 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 12 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Cable Clamp
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC45FN12A3S
BACC45FN12A3S
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2343 pcs
parsisiųsti: BACC45FN12A3S.pdf
RFQ
BACC45FN12C12P
BACC45FN12C12P
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2126 pcs
parsisiųsti: BACC45FN12C12P.pdf
RFQ
BACC45FN12A12S
BACC45FN12A12S
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP