TE60A0551Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE60A0551Q01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TE60A0551Q01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 35W
Duomenų lapai: TE60A0551Q01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
TE60A0551Q01 specifikacijos
Dalies numeris TE60A0551Q01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 35W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3144 pcs Duomenų lapas TE60A0551Q01.pdf
Įtampa - išvestis 5V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 4.25" L x 2.67" W x 1.28" H (108.0mm x 67.9mm x 32.5mm) Serija TE60 (60W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 35W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 210mW (Max)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis IEC 320-C18 Forma Desktop (Class II)
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 5V 35W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 7A Laido ilgis 45.3" (1.15m)