TE60A0551F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE60A0551F01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TE60A0551F01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER
Duomenų lapai: 1.TE60A0551F01.pdf2.TE60A0551F01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
TE60A0551F01 specifikacijos
Dalies numeris TE60A0551F01 Gamintojas Ault / SL Power
Galimas kiekis 3033 pcs Duomenų lapas 1.TE60A0551F01.pdf2.TE60A0551F01.pdf
Svoris 0.882 lb (400.07g) Įtampa - išvestis 5V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 4.25" L x 2.67" W x 1.29" H (108.0mm x 67.9mm x 32.7mm)
Serija TE60 (60W) Naudojamas regionas International
Galia (vatais) 35W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Rectangular, 6 Position Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 210mW (Max) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis IEC 320-C14 Forma Desktop (Class I)
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 5V 35W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 7A Laido ilgis 45.3" (1.15m)