TB65S48K
Ault / SL PowerAult / SL Power
TB65S48K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TB65S48K
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V 65W
Duomenų lapai: 1.TB65S48K.pdf2.TB65S48K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
TB65S48K specifikacijos
Dalies numeris TB65S48K Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V 65W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1860 pcs Duomenų lapas 1.TB65S48K.pdf2.TB65S48K.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 3.50" L x 2.00" W x 1.30" H (88.9mm x 50.8mm x 33.1mm)
Serija TB65 Galia (vatais) 65W
Kiti vardai 271-2939 Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova No
funkcijos Adjustable Output, Universal Input Efektyvumas 90%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.35A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.35A