TB65S36K
Ault / SL PowerAult / SL Power
TB65S36K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TB65S36K
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 36V 65W
Duomenų lapai: 1.TB65S36K.pdf2.TB65S36K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
56 pcs
  • Pranešimas
TB65S36K specifikacijos
Dalies numeris TB65S36K Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 36V 65W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2043 pcs Duomenų lapas 1.TB65S36K.pdf2.TB65S36K.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 36V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 3.50" L x 2.00" W x 1.30" H (88.9mm x 50.8mm x 33.0mm)
Serija TB65 Galia (vatais) 65W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova No
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks funkcijos Adjustable Output, Universal Input
Efektyvumas 88% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 1.8A 90 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.8A Patvirtinimai CE, cURus