ME90A1803F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME90A1803F01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME90A1803F01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W
Duomenų lapai: 1.ME90A1803F01.pdf2.ME90A1803F01.pdf
  • Pranešimas
ME90A1803F01 specifikacijos
Dalies numeris ME90A1803F01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1885 pcs Duomenų lapas 1.ME90A1803F01.pdf2.ME90A1803F01.pdf
Įtampa - išvestis 18V Įtampa - įėjimas 100 ~ 240 VAC
Dydis / Matmenys 5.90" L x 2.58" W x 1.34" H (150.5mm x 65.5mm x 34.0mm) Serija ME90 (90W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 90W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Kiti vardai 271-2980
ME90A1803F01-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 210mW (Max) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Įvesties tipas Cord (Sold Separately) Įvesties jungtis IEC 320-C14
Forma Desktop (Class I) Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 18V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5A
Laido ilgis 45.3" (1.15m) Patvirtinimai CE