ME90A1503Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME90A1503Q01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME90A1503Q01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
Duomenų lapai: 1.ME90A1503Q01.pdf2.ME90A1503Q01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
ME90A1503Q01 specifikacijos
Dalies numeris ME90A1503Q01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2077 pcs Duomenų lapas 1.ME90A1503Q01.pdf2.ME90A1503Q01.pdf
Įtampa - išvestis 15V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 5.91" L x 2.58" W x 1.34" H (150.0mm x 65.5mm x 34.0mm) Serija ME90 (90W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 90W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 210mW (Max)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis IEC 320-C18 Forma Desktop (Class II)
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 15V 90W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6A Laido ilgis 59" (1.50m)