ME40A2403N01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME40A2403N01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME40A2403N01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W
Duomenų lapai: 1.ME40A2403N01.pdf2.ME40A2403N01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
ME40A2403N01 specifikacijos
Dalies numeris ME40A2403N01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4691 pcs Duomenų lapas 1.ME40A2403N01.pdf2.ME40A2403N01.pdf
Įtampa - išvestis 24V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) Serija ME40 (40W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 41W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Įvesties tipas Cord (Sold Separately) Įvesties jungtis IEC 320-C8
Forma Desktop (Class II) Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 24V 41W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.7A