ME40A2403B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME40A2403B01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME40A2403B01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W
Duomenų lapai: 1.ME40A2403B01.pdf2.ME40A2403B01.pdf
  • Pranešimas
ME40A2403B01 specifikacijos
Dalies numeris ME40A2403B01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4559 pcs Duomenų lapas 1.ME40A2403B01.pdf2.ME40A2403B01.pdf
Svoris 0.551 lb (249.93g) Įtampa - išvestis 24V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Serija ME40 (40W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 41W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C
Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Forma Wall Mount Efektyvumas Level VI
Išsamus aprašymas 24V 41W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.7A