ME20A1503Q01
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME20A1503Q01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W
Duomenų lapai: ME20A1503Q01.pdf
  • Pranešimas
ME20A1503Q01 specifikacijos
Dalies numeris ME20A1503Q01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 18W "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5987 pcs Duomenų lapas ME20A1503Q01.pdf
Įtampa - išvestis 15V Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Dydis / Matmenys 3.31" L x 1.85" W x 1.22" H (84.0mm x 47.0mm x 31.0mm) Serija ME20 (20W)
Naudojamas regionas International Galia (vatais) 18W
Polarizacija Positive Center Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks Įvesties tipas Cord (Sold Separately)
Įvesties jungtis IEC 320-C18 Forma Desktop (Class II)
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 15V 18W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.2A Laido ilgis 59" (1.50m)