ME20A1503B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME20A1503B01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ME20A1503B01
Gamintojas / Gamintojas: Ault / SL Power
Prekės aprašymas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W
Duomenų lapai: 1.ME20A1503B01.pdf2.ME20A1503B01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
ME20A1503B01 specifikacijos
Dalies numeris ME20A1503B01 Gamintojas Ault / SL Power
apibūdinimas AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5844 pcs Duomenų lapas 1.ME20A1503B01.pdf2.ME20A1503B01.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 15V
Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC Dydis / Matmenys 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Serija ME20 (20W) Naudojamas regionas North America
Galia (vatais) 18W Polarizacija Positive Center
Išvesties jungtis Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Kiti vardai 271-2872
Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C Nėra apkrovos energijos suvartojimo 100mW (Max)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Įvesties jungtis NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately) Forma Wall Mount
Efektyvumas Level VI Išsamus aprašymas 15V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.2A Laido ilgis 59" (1.50m)