PX0675/63
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
PX0675/63 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PX0675/63
Gamintojas / Gamintojas: Arcolectric (Bulgin)
Prekės aprašymas PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Duomenų lapai: PX0675/63.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PX0675/63 specifikacijos
Dalies numeris PX0675/63 Gamintojas Arcolectric (Bulgin)
Galimas kiekis 74802 pcs Duomenų lapas PX0675/63.pdf
Įtampa - UL 250VAC Įtampa - IEC 250VAC
Nutraukimas Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungti ypatybes -
Serija PX Skydo storis -
Panel Cutout Matmenys Rectangular - 32.26mm x 24.77mm Pakuotė Bulk
Kiti vardai 708-1350
PX067563
Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Saugiklių laikiklis, stalčius - Lydusis saugiklis No
Filtro tipas Unfiltered - Commercial funkcijos -
Išsamus aprašymas Power Entry Connector Receptacle, Female Sockets IEC 320-2-2/F (C14 Variant) Panel Mount, Flange Dabartinis - UL 15A
Dabartinis - IEC 10A Jungties tipas Receptacle, Female Sockets