PX0675/28
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
PX0675/28 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PX0675/28
Gamintojas / Gamintojas: Arcolectric (Bulgin)
Prekės aprašymas PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
Duomenų lapai: PX0675/28.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PX0675/28 specifikacijos
Dalies numeris PX0675/28 Gamintojas Arcolectric (Bulgin)
Galimas kiekis 70679 pcs Duomenų lapas PX0675/28.pdf
Įtampa - UL 250VAC Įtampa - IEC 250VAC
Nutraukimas Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Perjungti ypatybes -
Serija PX Skydo storis -
Panel Cutout Matmenys Rectangular - 32.26mm x 24.77mm Pakuotė Bulk
Kiti vardai 708-1923
PX0675/28-ND
Pozicijų skaičius 3
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Saugiklių laikiklis, stalčius - Lydusis saugiklis No
Filtro tipas Unfiltered - Commercial funkcijos -
Išsamus aprašymas Power Entry Connector Receptacle, Female Sockets IEC 320-2-2/F (C14 Variant) Panel Mount, Flange Dabartinis - UL 15A
Dabartinis - IEC 10A Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Jungties stilius IEC 320-2-2/F (C14 Variant) Patvirtinimai CSA, ENEC, UL, VDE
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PX0675/PC/12599
PX0675/PC/12599
Gamintojai: Arcolectric (Bulgin)
apibūdinimas: PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PANEL
Sandelyje: 26426 pcs
parsisiųsti: PX0675/PC/12599.pdf
RFQ
PX0635
PX0635
apibūdinimas: CONN CIRC PNL MNT MALE 6POS
Sandelyje: 5382 pcs
parsisiųsti: PX0635.pdf
RFQ
apibūdinimas: PWR ENT PLUG IEC320-2-2E R/A SCR
parsisiųsti: PX0685.pdf
apibūdinimas: CONN CIRC MALE 3POS
apibūdinimas: PWR ENT PLUG IEC320-2-2E STR SCR
apibūdinimas: PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
apibūdinimas: PWR ENT RCPT IEC320-2-2F PNL QC
apibūdinimas: CONN CIRC FEMALE 6POS
apibūdinimas: CONN CIRC FEMALE 3POS
PX0686/SE
PX0686/SE
parsisiųsti: PX0686/SE.pdf
apibūdinimas: PWR ENT PLUG IEC320-C19 STR SCRW
PX0675/PC
PX0675/PC
parsisiųsti: PX0675/PC.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus