APS25AF7032G-4BTT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APS25AF7032G-4BTT
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas 2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC S
Duomenų lapai: APS25AF7032G-4BTT.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 247 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 247 pcs
  • Pranešimas
APS25AF7032G-4BTT specifikacijos
Dalies numeris APS25AF7032G-4BTT Gamintojas Apacer
apibūdinimas 2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC S "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 247 pcs Duomenų lapas APS25AF7032G-4BTT.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite SATA III
Greitis - parašykite 270MB/s Greitis - skaitykite 530MB/s
Dydis / Matmenys 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm Serija SS210-25
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Atminties tipas FLASH - NAND (SLC)
Atminties dydis 32GB "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Formos koeficientas 2.5" Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V
Dabartinis - maks 320mA