APS25AF7016G-4BTM1T
ApacerApacer
Apacer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APS25AF7016G-4BTM1T
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas 2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 16
Duomenų lapai: APS25AF7016G-4BTM1T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
APS25AF7016G-4BTM1T specifikacijos
Dalies numeris APS25AF7016G-4BTM1T Gamintojas Apacer
apibūdinimas 2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 16 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1323 pcs Duomenų lapas APS25AF7016G-4BTM1T.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite SATA III
Greitis - parašykite 47MB/s Greitis - skaitykite 215MB/s
Dydis / Matmenys 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm Serija SM210-25
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Atminties tipas FLASH - NAND (MLC)
Atminties dydis 16GB "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Formos koeficientas 2.5" Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V
Dabartinis - maks 210mA