APS18A7A032G-6BTM1GL
ApacerApacer
Apacer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APS18A7A032G-6BTM1GL
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas SSD 32GB 1.8" MLC SATA III 3.3V
Duomenų lapai: APS18A7A032G-6BTM1GL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
APS18A7A032G-6BTM1GL specifikacijos
Dalies numeris APS18A7A032G-6BTM1GL Gamintojas Apacer
apibūdinimas SSD 32GB 1.8" MLC SATA III 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1182 pcs Duomenų lapas APS18A7A032G-6BTM1GL.pdf
Svoris - Įtampa - tiekimas 3.3V
Įveskite SATA III Greitis - parašykite 100MB/s
Greitis - skaitykite 340MB/s Dydis / Matmenys 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Serija SFD18A-M Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas FLASH - NAND (MLC)
Atminties dydis 32GB "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Formos koeficientas 1.8" Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 1.8" 3.3V
Dabartinis - maks 215mA (Typ)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
APS18A7A032G-6BTW
APS18A7A032G-6BTW
Gamintojai: Apacer
apibūdinimas: 1.8" SATA3 SSD 5V SLC DEVSLP 32G
Sandelyje: 4412 pcs
parsisiųsti: APS18A7A032G-6BTW.pdf
RFQ
APS18A7A032G-6BT
APS18A7A032G-6BT
Gamintojai: Apacer