APS18A7A032G-6BTL
ApacerApacer
Apacer
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: APS18A7A032G-6BTL
Gamintojas / Gamintojas: Apacer
Prekės aprašymas 1.8" SATA3 SSD 3.3V SLC DEVSLP 3
Duomenų lapai: APS18A7A032G-6BTL.pdf
  • Pranešimas
APS18A7A032G-6BTL specifikacijos
Dalies numeris APS18A7A032G-6BTL Gamintojas Apacer
apibūdinimas 1.8" SATA3 SSD 3.3V SLC DEVSLP 3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4589 pcs Duomenų lapas APS18A7A032G-6BTL.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite SATA III
Greitis - parašykite 270MB/s Greitis - skaitykite 530MB/s
Dydis / Matmenys 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm Serija SFD18A
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Atminties tipas FLASH - NAND (SLC)
Atminties dydis 32GB "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Formos koeficientas 1.8" Išsamus aprašymas Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 1.8" 3.3V
Dabartinis - maks 320mA (Typ)