564RZ5UAM602EP103Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RZ5UAM602EP103Z
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 6KV Z5U RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
564RZ5UAM602EP103Z specifikacijos
Dalies numeris 564RZ5UAM602EP103Z Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 10000PF 6KV Z5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46462 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 6000V (6kV) Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10000pF -20%, +80% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
Talpa 10000pF Programos General Purpose