564RZ5UAM202EP203M
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RZ5UAM202EP203M
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 0.02UF 2KV Z5U RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
564RZ5UAM202EP203M specifikacijos
Dalies numeris 564RZ5UAM202EP203M Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 0.02UF 2KV Z5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51669 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low Dissipation Factor
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.02µF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
Talpa 0.02µF Programos General Purpose