564RX7RRK302EE221M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RX7RRK302EE221M
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 3KV X7R RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RX7RRK302EE221M specifikacijos
Dalies numeris 564RX7RRK302EE221M Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 220PF 3KV X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 160262 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 220pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc
Talpa 220pF Programos General Purpose