564RX7RBA202EG152K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RX7RBA202EG152K
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 2KV X7R RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RX7RBA202EG152K specifikacijos
Dalies numeris 564RX7RBA202EG152K Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 1500PF 2KV X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 119704 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc
Talpa 1500pF Programos General Purpose