564RX5RAA752EG471M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RX5RAA752EG471M
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 7.5KV X5R RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RX5RAA752EG471M specifikacijos
Dalies numeris 564RX5RAA752EG471M Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 470PF 7.5KV X5R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 121634 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 7500V (7.5kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 470pF ±20% 7500V (7.5kV) Ceramic Capacitor X5R Radial, Disc
Talpa 470pF Programos General Purpose