564RX5EBA202EC131J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RX5EBA202EC131J
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 130PF 2KV X5E RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RX5EBA202EC131J specifikacijos
Dalies numeris 564RX5EBA202EC131J Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 130PF 2KV X5E RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 173696 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X5E
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 130pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X5E Radial, Disc
Talpa 130pF Programos General Purpose