564RC0KNA202EC1R5D
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RC0KNA202EC1R5D
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 1.5PF 2KV C0K RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RC0KNA202EC1R5D specifikacijos
Dalies numeris 564RC0KNA202EC1R5D Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 1.5PF 2KV C0K RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 149816 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0K
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.5pF ±0.5pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0K Radial, Disc
Talpa 1.5pF Programos General Purpose