564RC0KAA502EE1R0C
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RC0KAA502EE1R0C
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 1PF 5KV C0K RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RC0KAA502EE1R0C specifikacijos
Dalies numeris 564RC0KAA502EE1R0C Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 1PF 5KV C0K RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 144428 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 5000V (5kV) Tolerancija ±0.25pF
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0K
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1pF ±0.25pF 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0K Radial, Disc
Talpa 1pF Programos General Purpose