564RC0HAE402EE4R7D
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RC0HAE402EE4R7D
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 4.7PF 4KV C0H RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RC0HAE402EE4R7D specifikacijos
Dalies numeris 564RC0HAE402EE4R7D Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 4.7PF 4KV C0H RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 153363 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 4000V (4kV) Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0H
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 4.7pF ±0.5pF 4000V (4kV) Ceramic Capacitor C0H Radial, Disc
Talpa 4.7pF Programos General Purpose