564RC0GRE302EE100K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RC0GRE302EE100K
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 10PF 3KV NP0 RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RC0GRE302EE100K specifikacijos
Dalies numeris 564RC0GRE302EE100K Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 10PF 3KV NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 188344 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
Talpa 10pF Programos General Purpose