562RZC102AF221KA38
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 562RZC102AF221KA38
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 1KV RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
562RZC102AF221KA38 specifikacijos
Dalies numeris 562RZC102AF221KA38 Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 220PF 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 214117 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 562R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 220pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
Talpa 220pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
562S2S36
562S2S36
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CABLE STR FEMALE-FEMALE 2POS 3'