562RZ5URR102AH103Z
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 562RZ5URR102AH103Z
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 1KV Z5U RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
562RZ5URR102AH103Z specifikacijos
Dalies numeris 562RZ5URR102AH103Z Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 10000PF 1KV Z5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 184915 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 562R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
Talpa 10000pF Programos General Purpose