562RX5FBA102EG102J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 562RX5FBA102EG102J
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 1KV X5F RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
562RX5FBA102EG102J specifikacijos
Dalies numeris 562RX5FBA102EG102J Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 1000PF 1KV X5F RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 130510 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X5F
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 562R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X5F Radial, Disc
Talpa 1000pF Programos General Purpose