562RX5ECK102EC101J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 562RX5ECK102EC101J
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 100PF 1KV RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
562RX5ECK102EC101J specifikacijos
Dalies numeris 562RX5ECK102EC101J Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 100PF 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 184094 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 562R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
Talpa 100pF Programos General Purpose