BLS9G2934LS-400U
AmpleonAmpleon
BLS9G2934LS-400U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLS9G2934LS-400U
Gamintojas / Gamintojas: Ampleon
Prekės aprašymas RF MOSFET LDMOS 32V SOT502B
Duomenų lapai: BLS9G2934LS-400U.pdf
Akcijų būklė 255 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 255 pcs
  • Pranešimas
BLS9G2934LS-400U specifikacijos
Dalies numeris BLS9G2934LS-400U Gamintojas Ampleon
apibūdinimas RF MOSFET LDMOS 32V SOT502B "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 255 pcs Duomenų lapas BLS9G2934LS-400U.pdf
Įtampa - bandymas 32V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas SOT502B
Serija - Maitinimas - išvestis 400W
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė SOT-502B
Kiti vardai 1603-1154
BLS9G2934LS-400U-ND
Triukšmo pav -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Pasiekti 12dB Dažnumas 2.9GHz ~ 3.4GHz
Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 32V 400mA 2.9GHz ~ 3.4GHz 12dB 400W SOT502B Dabartinis įvertinimas 4µA
Dabartinis testas 400mA