BLS9G2735LS-50U
AmpleonAmpleon
BLS9G2735LS-50U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLS9G2735LS-50U
Gamintojas / Gamintojas: Ampleon
Prekės aprašymas RF MOSFET LDMOS SOT1135B
Duomenų lapai: 1.BLS9G2735LS-50U.pdf2.BLS9G2735LS-50U.pdf
Akcijų būklė 808 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 808 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
20 pcs
  • Pranešimas
BLS9G2735LS-50U specifikacijos
Dalies numeris BLS9G2735LS-50U Gamintojas Ampleon
apibūdinimas RF MOSFET LDMOS SOT1135B "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 808 pcs Duomenų lapas 1.BLS9G2735LS-50U.pdf2.BLS9G2735LS-50U.pdf
Įtampa - Įvertinta 32V Tranzistoriaus tipas LDMOS
Tiekėjo prietaisų paketas SOT1135B Serija -
Maitinimas - išvestis 50W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė SOT-1135B Kiti vardai 1603-1152
BLS9G2735LS-50U-ND
Triukšmo pav - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Pasiekti 12dB
Dažnumas 2.7GHz ~ 3.5GHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 2.7GHz ~ 3.5GHz 12dB 50W SOT1135B